LETS REDISCOVER THE BEAUTY OF MARBLE WITH US
MARMOBOSS
Previous slide
Next slide

Marmoboss İle Doğaltaşın Zerafetini Yeniden Keşfedin

Ne zaman güzel mermer tasarımlara hayran kalsak, Michelangelo’nun ünlü sözünü hatırlıyoruz: “Heykel, ben işime başlamadan önce mermer blokta zaten tamamlanmış durumda. O zaten orada, sadece gereksiz malzemeyi yontmam gerekiyor.”  İtalyan usta, sadece mermerin içine hapsolmuş formları, taş parçasının içinde yalnızca kendisinin görebildiği formları serbest bıraktığını söylüyor ve ekliyordu: “Bir adam elleriyle değil, beyniyle resim yapar.”

Antik Yunanistan’dan beri mermer, en nefes kesici anıtlar ve sanat eserleri için tercih edilen malzeme olmuş, sıradışı, büyüleyici güzelliği ile mimarlara ve sanatçılara ilham vermiştir. Yüzyıllar sonra, bu lüks taşa duyulan hayranlık hiç azalmadı ve şimdi çoğu iç mimar, mimar ve tasarımcı mermer bloğun içinde serbest bırakılmayı bekleyen yeni şekiller buluyor…

Tasarımcılarımızın çalışmalarını inceledik ve Michelangelo’nun sözleriyle yankılanan bazı parçalar seçtik. Çoğu, malzemeyi geçmişin büyük ustaları tarafından düzenli olarak ziyaret edilen aynı İtalyan taş ocaklarında buluyor. Doğal tonlu veya renkli damarlı beyaz lüks Carrara mermerinin yanı sıra koyu siyahtan zümrüt yeşili veya gösterişli pembeye kadar değişen bir renk tabanına sahip başka mermer türleri de vardır.

Renk ve damarlanma yoğunluğu her bir mermer blok için benzersizdir ve böylece her tasarım için türünün tek örneği desenler oluşturur.

Özgün tasarımlardan oluşan seçkimizi keşfedin.

MarmoBoss İle Mermer sonsuza kadar…

marmoboss-logo

MARMOBOSS FABRIC

[Elite_video_player id=”1″]
WeCreativez WhatsApp Support
Our customer support team is here to answer your questions. Ask us anything!